Usługi

Jak tworzymy dekoracje dla domu?

Projektowanie

Możemy pochwalić się już blisko 17-letnim doświadczeniem oraz wieloletnią współpracą z utalentowanymi osobami z branży dekoracji domu. Z przyjemnością polecamy sprawdzonych projektantów, którzy realizują każdą ideę oraz doradzają tak, aby spełnić wszystkie Wasze marzenia i oczekiwania.

Pomiary

Dbając o Waszą wygodę i najlepszą jakość usług wykonujemy profesjonalne pomiary aranżowanych wnętrz z dojazdem do domów. Przyjeżdżamy z tkaninami, doradzamy i dokonujemy wspólnego wyboru. To bardzo istotna część projektowania, ponieważ pozwala nam realnie ocenić funkcjonalność i wygląd materiałów.

Szycie

Po wykonanym pomiarze, zabieramy się do pracy i tworzymy dla Was uzgodnione wcześniej dekoracje. Nasze krawcowe uszyją niemal wszystko, czego potrzebujecie – z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Oferujemy różnego rodzaju sposoby szycia w zależności od wybranej dekoracji. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Czyszczenie dekoracji okiennych

Usługa obejmuje pranie, czyszczenie oraz demontaż i ponowny montaż dekoracji okiennych takich jak firany, zasłony i rolety. Doświadczenie i doskonała znajomość tkanin gwarantuje szybką obsługę, bezpieczne czyszczenie oraz późniejszy sprawny montaż.

Montaż

Uszyte dekoracje należy odpowiednio zamontować. Zapewniamy montaż karniszy, szyn, rolet oraz innych elementów, które pozwolą dekoracjom efektownie prezentować się w Waszych wnętrzach. Podczas prac montażowych dbamy o porządek i zachowanie czystości.

Współpraca

Stale współpracujemy w zakresie aranżacji okien i całych wnętrz z szeregiem doświadczonych architektów, projektantów i cenionych dostawców różnorodnych tkanin. Wszystko po to, aby na końcu zobaczyć Wasze zadowolenie i satysfakcję z widoku wyjątkowego pomieszczenia lub dekoracji zewnętrznych.