Usługi

Wykonujemy profesjonalne pomiary w Państwa w domach.
Przyjeżdżamy z tkaninami, doradzamy i dobieramy odpowiednie do wnętrza oraz potrzeb. Jest to bardzo istotne sprawdzić jak wygląda dana tkanina wPaństwa domu ponieważ finalnie będzie się tam znajdować.

Po wykonanym pomiarze, szyjemy dla Państwa uzgodnione wcześniejdekoracje. Nasze krawcowe uszyją niemal wszystko z niezwykłą dbałością o szczegóły. Oferujemy różnego rodzaju sposoby szycia dekoracji: zasłony, firany, lambrekiny i inne, można uszyć na trokach, flexach, taśmach, dekoringach, klamrach oraz innych. Na kapach, poduszkach wykonamy idealne pikowanie które ostatnio podbija serca naszych klientów

 

Uszyte dekoracje należy odpowiednio zamontować. Zapewniamy montaż karniszy, szyn, rolet oraz innych elementów które pozwolą efektownie zawisnąć dekoracją.
Proszę się nie obawiać o kurz i pył przy wierceniu- tą technikę pozostawiania po sobie idealnego porządku mamy opracowaną również do perfekcji.

 

Czyszczenie i pranie zasłon, rolet oraz firan – profesjonalna usługa salonu Impresja, określamy rodzaj tkaniny i w zależności od rodzaju czyścimy lub pierzemy zasłony. Demontujemy zasłony u klienta, a po wyczyszczeniu lub wypraniu zawieszamy.
Mamy duże doświadczenie w tego typu usługach oraz doskonałą znajomość tkanin co gwarantuje szybkie i bezpieczne czyszczenie zasłon. Czyścimy także rolety rzymskie tzn. demontujemy rolety i przygotowujemy do czyszczenia lub prania, a następnie składamy i montujemy rolety na oknie.