produkty - plisy/rolety/żaluzje

Plisy to funkcjonalne rozwiązanie w przesłonach okiennych, dzięki któremu można nie tylko zaciemnić wnętrze, jak również dopełnić wystrój wnętrza. Charakteryzuje je również to, że są dostępne w różnych wariantach zaciemnienia, ponieważ plisy można zaciągać zarówno od góry jak i od dołu. Mogą one być dostosowane do potrzeb każdego typu okna, nawet do okien dachowych i niestandardowych, które posiadają nietypowe kształty i rozmiary. Co bardzo istotne, plisy nadają się także na wielkie przeszklone przestrzenie. Bardzo dobrze sprawdzają się w ogrodach zimowych, oranżeriach oraz dużych zamkniętych tarasach.

Żaluzje drewniane to produkt wykonany z drewna naturalnego, dostępnych w wielu kolorach. Tak bogata oferta kolorystyczna pozwoli Państwu właściwie dobrać żaluzje, aby pasowały do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. W oferowanych przez nas żaluzjach stosujemy wysokiej jakości farbę, która chroni drewno przed działaniem promieniowania ultrafioletowego, jak również chroni je przed wilgocią. Wbrew pozorom utrzymanie czystości w przypadku żaluzji drewnianych jest bardzo proste, ponieważ wystarczy do tego ściereczka do czyszczenia mebli lub odkurzacz.

Najbardziej uniwersalny system osłony przeciwsłonecznej są rolety tkaninowe, będące niezwykle funkcjonalnym i ponadczasowym rozwiązaniem. Doskonale nadają się do każdego typu pomieszczeń, gdzie istnieje potrzeba jego zaciemnienia. W zależności od typu materiału można uzyskać efekt półcienia lub całkowitego zaciemnienia. Dostępne są także tkaniny transparentne, które rozpraszają światło, tworząc przy tym niezwykły efekt dekoracyjny.